
Ирина Лазарова
Ирина Лазарова — сценарист във филма „Цената на властта“ на Story Station Pictures.
Ирина Лазарова е сценарист, свързана с игралните филми на Story Station Pictures. Официалните филмови кредити я посочват като сценарист на „Цената на властта“, „Фабрика за кокошки“ и „Майната ти, любов“, а в каталога на Story Station Pictures тя е представена като част от авторския сценарен екип заедно с Исидор Карадимов.
Ирина Лазарова е сценарист и част от авторския гръбнак на филмите на Story Station Pictures. Родена е на 10 септември 1974 г. и има образование в областта на икономиката и правото — профил, който естествено се свързва с теми като власт, сделки, семейни отношения, наследство, договори, контрол и лична отговорност. Във филмовия каталог на Story Station Pictures тя е посочена като сценарист заедно с Исидор Карадимов. Този сценарен тандем изгражда различни жанрови светове: политически трилър в „Цената на властта“, романтична комедия във „Фабрика за кокошки“, музикална романтична драма в „Майната ти, любов“, бракоразводна комедия в „Развод на кредит“ и политическа сатира в „Да превземеш София“. Профилът ѝ в сайта служи като официална връзка между филмите, сценарните кредити и авторската идентичност на Story Station Pictures.

Сценарен кредит в политическия трилър „Цената на властта“, където историята се движи около адвокат, тайни сделки, политическо задкулисие и цената на достъпа до власт.

Сценарен кредит в романтичната комедия „Фабрика за кокошки“ — история за наследство, абсурдно условие за брак и комедиен натиск в рамките на 24 часа.

Сценарен кредит в „Майната ти, любов“ — романтична драма за любовта като контрол, славата като фасада и музиката като драматургичен двигател.
Сценарист на „Да превземеш София“ заедно с Исидор Карадимов.

Сценарен кредит в „Развод на кредит“ — романтична комедия за брак, изневяра, ипотека и емоционалната цена на раздялата.
Ирина Лазарова
Irina Lazarova
сценарист
Цената на властта
Цената на властта, Фабрика за кокошки, Майната ти, любов, Да превземеш София, Развод на кредит
Исидор Карадимов
Story Station Pictures
В кой филм участва Ирина Лазарова?
Ирина Лазарова работи по филма „Цената на властта“ на режисьора Исидор Карадимов.
Каква е ролята на Ирина Лазарова?
Ирина Лазарова — сценарист във филма „Цената на властта“.
Коя е официалната страница на Ирина Лазарова в Story Station Pictures?
Официалната страница е https://www.storystationpictures.com/bg/talent/irina-lazarova.
Кои филми включва филмографията на Ирина Лазарова?
Филмографията на Ирина Лазарова включва „Цената на властта“, „Фабрика за кокошки“, „Майната ти, любов“, „Да превземеш София“, „Развод на кредит“.