
Петър Петров
Петър Петров участва във филма „Майната ти, любов“ на режисьора Исидор Карадимов в ролята на Алек.
Петър Петров е сред актьорите, които свързват два филма на Story Station Pictures: в „Майната ти, любов“ играе Алек, а в „Развод на кредит“ — Павел.

Мечтател с китара и недовършени песни, който дава на Изабела любов, а губи гласа и посоката си.
Павел е все още женен за София, но връзката им е изстинала; опитва се да впечатли Лучия, докато ипотеката държи брака жив на хартия.
Петър Петров
Petar Petrov
Алек · уличен музикант
Майната ти, любов
Майната ти, любов, Развод на кредит
Исидор Карадимов
Story Station Pictures
В кой филм участва Петър Петров?
Петър Петров работи по филма „Майната ти, любов“ на режисьора Исидор Карадимов.
Каква е ролята на Петър Петров?
Петър Петров — Алек · уличен музикант във филма „Майната ти, любов“.
Коя е официалната страница на Петър Петров в Story Station Pictures?
Официалната страница е https://www.storystationpictures.com/bg/talent/petar-petrov.
Кои филми включва филмографията на Петър Петров?
Филмографията на Петър Петров включва „Майната ти, любов“, „Развод на кредит“.